H2O POOL & SPA CLEANER

Neohodnotené
Značka: H2O COOL

(BEZCHLÓROVÝ ČISTIACI PROSTRIEDOK NA STENY A DNO BAZÉNOV A VÍRIVIEK)

Variant:
Dostupnosť Skladom
Kód: 365/1 L
€7,80
H2O POOL & SPA CLEANER
Neohodnotené
Značka: H2O COOL
H2O POOL & SPA CLEANER (Objem 1 l)
Novinka

Koncentrovaný nepenivý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na čistenie stien a dna sezónnych bazénov a víriviek. Môže sa použiť pred zazimovaním aj pred uvedením bazénov alebo víriviek do prevádzky na novú sezónu.

Čistí a dezinfikuje ošetrený povrch od plesní a zápachu, keď sa bazén a vírivka nepoužívajú a sú uložené v garáži alebo v pivnici. Po umytí vytvára na povrchu ochrannú vrstvu, ktorá eliminuje riziko vzniku plesní a rias na stenách a dne bazénov a víriviek. Po dôkladnom vyčistení je potrebné následné opláchnutie pitnou vodou. Pred uložením bazénov alebo víriviek do garáže alebo pivnice je potrebné nechať ich riadne vyschnúť. Vyznačuje sa silnou baktericídnou, virucídnou, fungicídnou a antifungálnou aktivitou.

 

Vlastnosti:

Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy, fenoly, alkohol, formaldehyd ani ťažké kovy. Dokonale čistí, odmasťuje a dezinfikuje ošetrené povrchy. Odstraňuje plesne, kvasinky a odstraňuje pachy organického pôvodu.

Účinky: virucídne (obalené vírusy 60 min.), baktericídne (30 min.), fungicídne (30 min.), antifungálne (10 min.)


Použitie: Všetky typy mobilných a sezónnych bazénov a víriviek, plastové aj gumové.

Dávkovanie:

Bežné znečistenie 200 ml/ 10 litrov vody

Silné znečistenie 300 ml/ 10 litrov vody

Používajte biocídne výrobky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte informácie na obale a v informačnej prílohe k výrobku.

Karta bezpečnostných údajov TU