disiCLEAN SPORT & SPA WIPES

Neohodnotené
Značka: H2O COOL

(BEZCHLÓROVÉ DEZINFEKČNÉ OBRÚSKY)

Variant:
Dostupnosť Skladom
Kód: 834/70
€5,88
disiCLEAN SPORT & SPA WIPES
Neohodnotené
Značka: H2O COOL

Dezinfekčný obrúsok je určený k okamžitému použitiu pre rýchlu dezinfekciu plôch, predmetov, zariadení, nástrojov a ťažko prístupných miest postrekom. Bol vyvinutý špeciálne pre dezinfekciu sáun, masážnych lôžok, zariadení vo fitness a wellness (karimatky, žinenky, tatami, rukavice, chrániče, športová obuv a pod.), kozmetických salónov, zariadenia bazénov a víriviek. Účinok je až po dobu 7 dní. Nepoškodzuje materiály ako sklo, drevo, koža, plast, papier, textil, guma, kov a pod. 

Vlastnosti: Je nehorľavý, nespôsobuje koróziu. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehyd, fenol, lúh , formaldehyd, ťažké kovy.

Návod na použitie: Povrch ošetřete vlhčeným ubrouskem. Ošetřením vznikne na povrchu polymerová vrstva, která zabezpečí dlouhodobou ochranu před mikroorganismy. Povrch bezprostředně po ošetření neomývejte. 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne (vrátane TBC, Legionella), virucídne (obalené vírusy), mykobaktericídne účinky. Veľmi účinne odstraňuje pachy. Čas potrebný pro biocídny účinok je 30 minút alebo do zaschnutia, pre virucídny a mykobaktericídny 60 minút.


Bezpečnostný list TU