disiCLEAN AIR

Neohodnotené
Značka: H2O COOL

(DEZINFEKCIA POVRCHOV A INÝCH MIEST)

Variant:
Dostupnosť Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: 473/1 L 473/5 L 473/0-5 Zvoľte variant
€9,50 €42,58 €5,90 od €5,90
disiCLEAN AIR
Neohodnotené
Značka: H2O COOL

Bezchlórová dezinfekcia povrchov, plôch, klimatizáciou, vzduchotechniky a rekuperačných jednotiek.

disiCLEAN AIR je tekutý bezchlórový dezinfekčný roztok špeciálne upravený na okamžité použitie pre rýchlu dezinfekciu plôch, povrchov, klimatizáciou, vzduchotechniky, rekuperačných jednotiek a ťažko prístupných miest fogováním (zahmlievaním). Touto aplikáciou sa dosahuje vysokej kvality dezinfekcie, pri nízkej spotrebe dezinfekčného roztoku. Tento spôsob aplikácie je vysoko efektívna. Je charakteristický silným a dlhotrvajúcim antibakteriálnym, antivírusovým a protiplesňovým účinkom bez negatívnych vplyvov na akékoľvek ošetrovanej materiály. (Sklo, drevo, kovy, plasty, papier, textílie, guma ...)
 

Vhodné využitie: školstvo, zdravotníctvo, verejná správa, open space kancelárie, úrady, rekreačné a ubytovacie zariadenia, športové haly a športoviská, fitness a wellness centra, verejná doprava, poľnohospodárstvo a veterina, potravinársky priemysel.
 

Vlastnosti: Je nehorľavý, nepoškodzuje žiadne materiály - je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Je odolný teplotám od 0 po 250 ° C.
 

Účinky: Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne - vrátane TBC (15-30 min), virucidné (60 min) a Mykobakteriocidný účinky (60 min).
 

Návod na použitie: Nastriekajte na ošetrovanú plochu a nechajte pôsobiť. Produkt je možné aplikovať umytím, natretím alebo namáčaním. Po aplikácii vznikne na povrchu polymérová vrstva, ktorá chráni pred mikroorganizmami. Ak je na povrchu nečistota je nutné ju umyť alebo odstrániť. Plochy a povrchy, ktoré prichádza do styku s potravinami alebo hračkami je nutné po expozičnom čase opláchnuť pitnou vodou. Aplikácia je možná pomocou elektrostatického rozprašovača Victory Innovations alebo iných podobných zariadení, ktoré vytvára hmlu. Po aplikácii dezinfekčného roztoku fogováním (zahmlievaním) nechajte prípravok pôsobiť až do zaschnutia. Týmto vznikne na ošetrenom povrchu polymérová vrstva, ktorá zabezpečí dlhodobú ochranu pred mikroorganizmami (až 14 dní).
 

Dávkovanie: Prípravok sa ďalej neriedi a aplikuje sa priamo do nádrže fogovacího zariadení.

Karta bezpečnostných údajov TU